Pieteikties vizītei

3D sejas un ķermeņa vizualizācija ar “LifeViz®”

28. februāris, 2024.

LifeViz

Trīsdimensionāla (3D) sejas un ķermeņa vizualizācija ar “LifeViz®” – perfekts starts atjaunotai ārienei
 

Vēl tikai šī gada februārī lielākajā zinātniskās estētikas kongresā IMCAS (International Master Course on Aging Science) ieraudzīta un tagad jau "Veselības centrs 4" filliāļu “Dermatoloģijas klīnika” un "Anti-Aging Institute" sejas un ķermeņa estētikas speciālistu rīcībā - lieliska iekārta, tehnoloģiju ražotāja “QuantifiCare” (Francija) 3D attēlveidošanas sistēma “LifeViz®”.

“LifeViz®” tiek plaši izmantota estētiskajā medicīnā dermatologu, plastikas ķirurgu, sejas un ķermeņa estētikas speciālistu, kosmetologu un citu speciālistu praksēs.

Tā ir unikāla, kompakta ierīce, kas ļauj 3D formātā ar izcilu attēlu kvalitāti precīzi un detalizēti vizualizēt klienta seju, ķermeni, krūtis, lai, iegūstot precīzus mērījumus un datus par formām, proporcijām, leņķiem, garumiem, izmēriem un citiem anatomiskajiem rādītājiem, varētu konstruēt paredzamos procedūru un estētisko manipulāciju un operāciju vēlamos rezultātus.
 

Ādas diagnostika ar 3D “LifeViz®”


Ar “LifeViz®” iespējams veikt padziļinātu ādas stāvokļa izvērtēšanu visos tās slāņos un demonstrēt paredzamos rezultātus, kādi būtu pēc attiecīgu procedūru vai manipulāciju veikšanas, var teikt, ka ir iespējams ieskatīties nākotnē, ieraudzīt sevi no malas “pirms” un “pēc”.
Diagnostika uzrāda visus ādas parametrus līdz sīkākajām niansēm – krunciņas, grumbas, ādas gludumu un tvirtumu, poras, ādas sausumu, taukainību, asinsvadu tīklojumu, pigmentāciju, visas anatomiskās iezīmes. Savukārt simulācija nepārprotami parāda, ko ir iespējams izdarīt, lai uzlabotu ādas stāvokli un kā tas mainīsies pēc veiktajām procedūrām.

LifeViz


Kā notiek 3D “LifeViz®” diagnostika?

Ar īpašu kameru, kurā integrēta stereoredzei ekvivalenta sistēma, tiek uzņemtas pacienta sejas vai ķermeņa fotogrāfijas no dažādiem rakursiem. Fotogrāfijas automātiski pārveidojas par interaktīvu 3D modeli. Iegūtie dati uzrāda sejas ādas vai ķermeņa problēmas, kuras ieteicams novērst, kā arī ļauj speciālistam izvēlēties piemērotākās procedūras un vizuāli modelēt paredzamo rezultātu.

“LifeViz®” diagnostikas priekšrocības:

  • rezultāts tiek iegūts dažu minūšu laikā;
  • tiek veikta pilnvērtīga un detalizēta ādas stāvokļa izvērtēšana;
  • pacients saņem individuālu plānu ādas stāvokļa uzlabošanai un ārstēšanas ieteikumus;
  • ļauj pacientam ieraudzīt patieso sejas ādas stāvokli no malas;
  • notiek objektīva rezultātu modelēšana pirms manipulācijām un pārbaude pēc to veikšanas.


Lai iegūtu 3D modeli ar “LifeViz®”, ir jāuzņem tikai trīs fotoattēli. Pēc tam programma automātiski tos apstrādā un pārvērš attēlus 3D formātā, sniedzot pilnu ādas stāvokļa analīzi.
 


“LifeViz®”analizē pacienta ādas stāvokli pēc astoņiem parametriem, atveido sejas attēlu uz ekrāna 3D formātā un modelē iespējamo rezultātu pēc procedūru, manipulāciju un operāciju veikšanas. “LifeViz®”ļauj ieraudzīt sevi no malas tā, kā mūs redz citi!Uzziniet vairāk un piesakieties!
 

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Dermatoloģijas klīnika''
Adrese: Skanstes iela 50, Rīga
Tālr.: 67847102
E-pasts:
dermaclinic@vc4.lv