Pieteikties vizītei

Kompresijas zeķes – profilakses un atveseļošanās pamats

Kompresijas zeķes ir spiediena terapijas metode, kas uzlabo asinscirkulāciju kājās un veic mikromasāžas funkcijas. Kompresijas zeķes izmanto gan vēnu veselības profilaksei, gan kā daļu no vēnu ārstniecības plāna (piem., pēc vēnu operācijām).

Profilaktiski kompresijas zeķes ieteicamas stāvoša vai sēdoša darba darītājiem (biroju darbinieki, frizieri, pārdevēji), lai izvairītos no smaguma sajūtas un tūskas. Kompresijas zeķes grūtniecēm ir liels atslogs gaidību laikā, kad no kāju tūskas un vēnu problēmām ir grūti izvairīties. Kompresijas zeķes grūtniecēm uzlabo asinsriti kājās, mazina tūsku un smaguma sajūtu.

Medicīniskās kompresijas zeķes nav ieteicams pirkt bez ārsta ieteikuma – nepieciešamo kompresijas pakāpi un zeķu veidu atbilstoši pacienta vajadzībām nosaka flebologs. Visefektīvākās būs tās kompresijas zeķes, kuras atbilst tieši konkrētā cilvēka parametriem, kas iegūti, veicot individuālus kāju mērījumus.

Kompresijas risinājumi veselībai un profilaksei

Vēnu zeķes

Kompresijas terapija ir nozīmīga vēnu ārstniecības un profilakses daļa, tā tiek izmantota arī citu veselības problēmu atvieglošanai un sportā. Sertificētu un pircēju novērtētu kompresijas veļu no labākajiem ražotājiem iespējams iegādāties “DYNASTY” veikalos.

Vēnu zeķes

Kompresijas zeķu valkāšana pēc vēnu operācijām nepieciešama operācijas rezultātu nostiprināšanai un uzlabošanai. Vieglākas kompresijas pakāpes vēnu zeķes ir piemērotas vēnu mazspējas profilaksei – tās mazina tūsku un smaguma sajūtu kājās, kā arī uzlabo kāju asinsriti ikdienā. Nepieciešamo zeķu kompresijas pakāpi nosaka flebologs.

Sporta kompresijas preces

Kompresijas risinājumi, kas izstrādāti tieši sporta nozarei, samazina traumu un pārslodzes risku. Tie atbalsta locītavas, uzlabo muskuļu darbību un pasargā no pārslodzes.

Vispieprasītākie ir sporta kompresijas risinājumi kājām (augšstilbiem, apakšstilbiem, ceļiem, potītēm), rokām (piedurknes, ortozes pleciem un elkoņiem), kā arī sporta un pārgājienu kompresijas zeķes.

Sporta kompresijas zeķes ceļiem

Sporta kompresija rokāmSporta kompresija apakšstilbiemSporta kompresijas zeķes augšstilbiem

Limfoloģiskā aprūpe

Limfoloģiskās aprūpes kompresijas veļa (zeķes, bodiji, piedurknes un cimdi) var palīdzēt atvieglot stāvokli limfostāzes (mīksto audu tūskas) gadījumā.

Cenas

Ķirurģijas nodaļas pakalpojumu cenas

Ultrosonogrāfijas nodaļas pakalpojumu cenas