Pieteikties vizītei

Sejas plastiskās operācijas

Sejas plastiskās operācijas nozīmē gan atsevišķu sejas zonu, gan vispārēju sejas ovāla korekciju (piemēram, sejas liftings) ar ķirurģijas palīdzību. Sejas plastika ļauj labot gan iedzimtus, gan iegūtus estētiskos defektus, kā arī samazināt novecošanās pēdas sejā un kakla zonā. Sejas plastika ir droša un maksimāli saudzējoša, pateicoties nozares attīstībai, mūsdienu tehnoloģijām un “Dermatoloģijas klīnika” speciālistu prasmēm, operāciju rētas ir nemanāmas un atkopšanās periods – neilgs.

Sejas plastika jeb sejas liftings (ritidektomija)

Sejas liftings nozīmē sejas un kakla dziļāko audu slāņa pacelšanu un nostiepšanu un atbrīvošanos no liekās ādas. Operācija ievērojamai samazina sejas un kakla novecošanās pazīmes, seja atgūst jauneklīgāku, tvirtāku izskatu.
Atšķirībā no neinvazīvajām sejas ovāla korekcijas procedūrām efekts pēc sejas liftinga operācijas, ievērojot veselīga dzīvesveida pamatprincipus, saglabājas ilgstoši. 
Operācija notiek vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 2,5 – 3h.
Rehabilitācijas periods pēc operācijas ir 4-6 nedēļas, bet pilnībā operācijas rezultātu būs iespējams novērtēt pēc pusgada.

Deguna formas korekcija (rinoplastika)

Rinoplastika jeb deguna formas korekcija uzlabo deguna estētisko un funkcionālo stāvokli. Rinoplastika ļauj izveidot sejas proporcijām atbilstošu deguna formu un izmēru, kā arī uzlabot elpceļu caurlaidību (piem., deguna starpsienas korekcija).
Rinoplastika tiek veikta, lai novērstu gan iedzimtus vizuālos defektus, gan dažādu deguna traumu kosmētiskās sekas.
Operācija tiek veikta vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 2-3h.

Ausu formas korekcija (otoplastika)

Otoplastika jeb ausu formas korekcija uzlabo auss gliemežnīcas formu, simetriju un novietojumu gan iedzimta, gan iegūta kosmētiskā defekta gadījumā. Otoplastika ir kosmētiska operācija, kas paredzēta estētiskā diskomforta novēršanai, tā neietekmē dzirdi vai ausu attīstību. Operāciju iespējams veikt gan pieaugušo vecumā, gan bērnībā, lai mazinātu bērna psiholoģisko diskomfortu.
Operācija tiek veikta lokālā vai vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 1-1,5h.Ausu plastika

 

Acu plakstiņu korekcija (blefaroplastika)

Blefaroplastika jeb acu plakstiņu korekcija mūsdienās ir ļoti pieprasīta operācija, kuras anti-age efekts redzams praktiski nekavējoties. Noslīdējuši vai smagnēji acu plakstiņi ir ļoti izplatīta problēma. Šī īpatnība var būt gan iedzimta, gan rasties novecošanās, traumu un dzīvesveida ietekmē. Plakstiņus smagnējus var padarīt arī lielāks taukaudu daudzums virs acs iekšējiem kaktiņiem. Savukārt apakšējiem plakstiņiem var būt raksturīgs pietūkums un “maisiņu” veidošanās.
Blefaroplastika uzlabo acu plakstiņu formu un simetriju. Pēc operācijas skatiens kļūst atklātāks un sejas izteiksme – jauneklīgāka. Blefaroplastika ir nepieciešama arī gadījumos, kad nokarenais plakstiņš sāk aizsegt redzes lauku. 

Acu plakstiņu korekcija:

  • augšējo plakstiņu plastika;
  • apakšējo plakstiņu plastika;
  • augšējo un apakšējo plakstiņu plastika.

Blefaroplastika tiek veikta lokālā vai vispārējā anestēzijā. Tās ilgums 1-1,5h. Rehabilitācijas periods pēc operācijas ir aptuveni viens mēnesis, bet pilnībā operācijas rezultātu būs iespējams novērtēt pēc trim mēnešiem.Plakstiņu operācija pirms pēc

 

 

 

 

 

 

 

 

Speciālisti

Lauras Liepiņas portrets

Laura Liepiņa

Plastikas ķirurgs

Nonnas Tomiševas portrets

Nonna Tomiševa

Plastikas ķirurgs

Cenas

Ginekoloģijas nodaļas pakalpojumu cenas

Ķirurģijas nodaļas pakalpojumu cenas

Ķirurga - mamologa pakalpojumu cenas

Plastikas ķirurģija