Pieteikties vizītei

Par "Dermatoloģijas klīnika"

Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas klīnika” šobrīd ir lielākais un modernākais šāda veida centrs Latvijā. “Dermatoloģijas klīnika” strādā dermatologi, dermatovenerologi, lāzera procedūru speciālisti, podologi (ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālisti), flebologi (vēnu ārsti), urologs, kosmetologs un plastikas ķirurgi. Klīnikā pieejama mūsdienīga visu veidu akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī vēnu slimību diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu.

Pateicoties plašajām specializācijas iespējām, katrs ārsts padziļināti pārvalda to vai citu dermatoloģijas apakšnozari. “Veselības centrs 4” dermatovenerologi regulāri izglītojas kvalifikācijas celšanas un specializācijas paplašināšanas mācībās, piedaloties gan vietējā, gan pasaules mēroga dermatologu kongresos, semināros un mācībās.

Klīnikas vizītkarte ir kompleksa diagnostika un ārstēšana, ārstu ciešā sadarbība, nodrošinot pacienta veselības problēmu efektīvāko risinājumu. Klīnikā ārstu pakalpojumus var saņemt arī bērni no dzimšanas vecuma.
 

"Dermatoloģijas klīnika" ir ieguvusi ISO 9001 sertifikātu, kas apliecina, ka visi ''Dermatoloģijas klīnika'' sniegtie primārie un sekundārie veselības aprūpes pakalpojumi atbilst augstākajai kvalitātei, normatīvajiem aktiem un klientu prasībām. ISO sertifikāta pamatā ir starptautiski atzīti kvalitātes vadības principi, un tā iegūšana ir augstvērtīga darba apliecinājums gan klientiem, gan sadarbības partneriem. Sertifikāta saņemšanai tika veikts neatkarīgs audits. 
 

Dermatoloģijas klīnika 2022. gadā saņem WhatClinic Patient Service Award 2022!  

WhatClinic atzīst klīnikas visā pasalē, kas saviem klientiem pastāvīgi sniedz izcilu apkalpošanas un ārstēšanas servisu. WhatClinic Patient Service Award 2022 balva tiek pasniegta tikai visaugstāk novērtētajām klīnikām, pamatojoties uz pacientu atsauksmēm, atzīstot tās par izcilu aprūpi. 


Ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.