Pieteikties vizītei

Par "Dermatoloģijas klīnika"

Veselības centrs 4” filiāle “Dermatoloģijas klīnika” šobrīd ir lielākais un modernākais šāda veida centrs Latvijā. “Dermatoloģijas klīnika” strādā dermatologi, dermatovenerologi, lāzera procedūru speciālisti, kosmetologi, podologi (ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālisti), ķirurgi ar specializāciju fleboloģijā (vēnu ārsti) un proktoloģijā, gastroenterologs, kā arī plastikas ķirurgi. Klīnikā pieejama mūsdienīga visu veidu akūtu un hronisku ādas slimību, kā arī vēnu slimību diagnostika un ārstēšana, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un augsti kvalificētu speciālistu darbu.

Pateicoties plašajām specializācijas iespējām, katrs ārsts padziļināti pārvalda to vai citu dermatoloģijas apakšnozari. “Veselības centrs 4” dermatovenerologi regulāri izglītojas kvalifikācijas celšanas un specializācijas paplašināšanas mācībās, piedaloties gan vietējā, gan pasaules mēroga dermatologu kongresos, semināros un mācībās.

Klīnikas vizītkarte ir kompleksa diagnostika un ārstēšana, ārstu ciešā sadarbība, nodrošinot pacienta veselības problēmu efektīvāko risinājumu. Klīnikā ārstu pakalpojumus var saņemt arī bērni no dzimšanas vecuma.

2023. gada rudenī "Dermatoloģijas klīnika" tika paplašināta, ēkas 2. stāvā ierīkojot jaunu, ultra moderni aprīkotu nodaļu. Tajā ir izbūvētas divas operāciju zāles apjomīgām un sarežģītām plastikas ķirurģijas operācijām, atsevišķa zāle nelielām ķirurģiskajām manipulācijām, kā arī kabinetu un procedūru telpu grupa konsultācijām un endoskopisko izmeklējumu veikšanai

"Dermatoloģijas klīnika" plastikas ķirurgi, kuriem jau ir 10 gadu pieredze šajā darbā, veikuši vairāk nekā 3700 dažādu veidu operācijas. Operāciju skaits ar katru gadu palielinās, 2023. gadā veiktas vairāk nekā 600 operācijas. Kopš ārstu rīcībā ir trīs modernas operāciju zāles, samazinājies operāciju gaidīšanas laiks. Klīnikā ir 15 gultasvietas, klientiem tiek nodrošināta pilnvērtīga medicīniskā aprūpe, lai pēcoperācijas periods būtu pēc iespējas patīkamāks.

"Dermatoloģijas klīnika" ir ieguvusi ISO 9001 sertifikātu, kas apliecina, ka visi ''Dermatoloģijas klīnika'' sniegtie primārie un sekundārie veselības aprūpes pakalpojumi atbilst augstākajai kvalitātei, normatīvajiem aktiem un klientu prasībām. ISO sertifikāta pamatā ir starptautiski atzīti kvalitātes vadības principi, un tā iegūšana ir augstvērtīga darba apliecinājums gan klientiem, gan sadarbības partneriem. Sertifikāta saņemšanai tika veikts neatkarīgs audits. 

2022. un 2023. gadā "Dermatoloģijas klīnika" saņēma apbalvojumu "WhatClinic Patient Service Award".  

WhatClinic atzīst klīnikas visā pasalē, kas saviem klientiem pastāvīgi sniedz izcilu apkalpošanas un ārstēšanas servisu. WhatClinic Patient Service Award balva tiek pasniegta tikai visaugstāk novērtētajām klīnikām, pamatojoties uz pacientu atsauksmēm, atzīstot tās par izcilu aprūpi. 
 


Ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem.