Pieteikties vizītei

Kosmetologs

Kas ir kosmetoloģija?

Sejas āda prasa īpašu uzmanību. Tā ir jālolo un jālutina – jāmitrina, jāpabaro un jāpasargā, ņemot vērā gadalaiku un laika apstākļus.

Kosmetologi rūpējas par sejas un ķermeņa ādas skaistumu, jaunību un estētisko defektu mazināšanu. Kosmetoloģijas uzdevums ir ādas stāvokļa uzlabošana, profilaktiska ādas kopšana, lai tā pēc iespējas ilgāk saglabātu veselīgu un jauneklīgu izskatu. Nereti kosmetoloģija ir daļa no dermatoloģiskā ārstniecības plāna, lai veicinātu un pastiprinātu terapeitisko efektu, kā arī koptu ādu pēc intensīvām procedūrām. Kosmetoloģija ir arī daļa no ķermeņa estētikas plāna.

“Dermatoloģijas klīnika” pieejamas katram klientam individuāli pielāgotas kosmetoloģiskās procedūras problemātiska ādas stāvokļa uzlabošanai, novecošanās pazīmju mazināšanai, dažādu kosmētisko defektu novēršanai (rētas, strijas, pigmentācija u.c.), kā arī ikdienas kopjošās procedūras attīrītai un starojošai ādai. 

“Dermatoloģijas klīnika” pieejamas mūsdienīgākās un efektīvākās aparātprocedūras, metodes un profesionālie kopšanas līdzekļi, lai panāktu ātru, noturīgu un dabisku procedūru efektu. 

Kas ir kosmetologs?

Kosmetologs ir ārstniecības persona, kas veic ādas stāvokļa izvērtēšanu un visdažādākās procedūras ādas stāvokļa uzlabošanai. Kosmetologs veic gan ikdienas kopjošās un skaistuma procedūras, gan rūpējas par problemātisku ādu (īpaši svarīgi pusaudžu vecumā). 

Kosmetologs veic arī estētiskās injekcijas t.sk. – botoksa un filleru injekcijas. “Dermatoloģijas klīnika” kosmetologi veic sejas procedūras, procedūras plecu un muguras ādas kopšanai, procedūras kakla un dekoltē ādas jaunībai. 

Kosmetologs, izvērtējot klienta individuālās vajadzības, vēlmes un iespējas, nosaka nepieciešamās procedūras un to kombinācijas, kombinē piemērotākos preparātus, vajadzības gadījumā iesaka citu speciālistu konsultācijas (dermatologs, uztura speciālists u.c.).

Šāda pieeja nodrošina pamanāmu un ilgnoturīgu efektu, izmantojot saudzīgas metodes.   

Kad jāapmeklē kosmetologs?

  • profilaktiski un regulāri laba ādas stāvokļa uzturēšanai, ādas attīrīšanai, kopšanai;
  • efektīvai ādas attīrīšanai un atjaunošanai;
  • problemātiskas ādas gadījumā (akne un postakne, ādas tekstūras izmaiņas, izteikti taukaina vai sausa āda, paplašinātas poras);
  • pamanot pirmās fotonovecošanās vai bioloģiskās novecošanās pazīmes (krunciņas, mīmikas rievas, sejas ovāla izmaiņas, pigmentācija, ādas tvirtuma zudums u.c.);
  • pēc intensīvām dermatoloģiskām procedūrām (ādas lāzerslīpēšana, dziļas iedarbības pīlings u.c.);
  • pusaudžu vecumā ādas līdzsvara atjaunošanai.

Kosmetologa konsultācija

Pirms kosmetoloģisko procedūru uzsākšanas ieteicama kosmetologa konsultācija, kurš ieteiks atbilstošāko ādas kopšanas stratēģiju. 
Konsultācijas laikā kosmetologs izvērtē klienta ādas stāvokli, iepazīstas ar citu speciālistu norādēm (ja tādas ir) un klienta vēlmēm. Lai noteiktu, kuras procedūras būs vispiemērotākās, tiek ņemts vērā arī klienta dienas ritms, ieradumi un veselības stāvoklis, izrunāti procedūru ierobežojumi.

Estētiskās kosmetoloģijas procedūras parasti notiek kursu veidā. Kosmetologs nosaka kursa garumu un procedūru biežumu un, ja nepieciešams, to laika gaitā koriģē.

“Dermatoloģijas klīnika” pieejami šādi kosmetologa un skaistumkopšanas pakalpojumi:

Ievērībai! Kosmetologs drīkst veikt visa veida estētiskās injekcijas, savukārt kosmētiķis un skaistumkopšanas speciālists - tikai mezoterapiju un biorevitalizāciju.

Sejas procedūra pie kosmetologa

Speciālisti

Oksana Rasnača

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā

Anastasijas Boiko portrets

Anastasija Boiko

Sejas estētikas speciālists, Skaistumkopšanas speciālists

Rita Silicka

Kosmētiķis

Guna Liepa

Kosmētiķis

Cenas

Dermatoloģijas pakalpojumu cenas