Pieteikties vizītei

Kāju nagu procedūras

Kāju nagu problēmas var rasties gan infekcijas (sēnīšu infekcijas u.c.), gan citu slimību,  gan mehāniskas ietekmes rezultātā (traumas, nepiemēroti apavi u.c.). “Dermatoloģijas klīnika“ speciālisti aicina nekavēties un vērsieties pie speciālista, ja novērojat fiziskas vai kosmētiskas nagu problēmas – tās nemēdz izzust, bet gan progresē, padarot stāvokli vēl nopietnāku. 

Pieprasītākās kāju nagu procedūras

  • Nagu sēnītes ārstēšana ar diodes lāzeruNagu sēnītes ārstēšana ar lāzeru

Nagu sēnīte ir ļoti lipīga un izplatīta nagu slimība, kura neapdraud cilvēka veselību, bet ievērojami kaitē nagu stāvoklim (nags maina krāsu, struktūru un var sadrupt) un cilvēka dzīves kvalitātei. Nagu sēnītes ārstniecība ir laikietilpīgs process, kura pāragra pārtraukšana rada infekcijas atjaunošanās risku. Nagu sēnīte tiek ārstēta, podologam sadarbojoties ar dermatologu. Lai atbrīvotos no sēnītes infekcijas, tiek izmantoti gan medikamenti, gan lāzerterapija. 

Papildus medikamentozajai terapijai “Dermatoloģijas klīnika” nagu sēnītes ārstēšanai tiek izmantots A.R.C. diodes lāzers. Lāzera enerģija audos pārveidojas siltumā, kas rada neatgriezeniskas izmaiņas sēnīšu šūnās – nagu sēnīte pakāpeniski iet bojā. Lāzers nebojā apkārtējos audus un neatstāj nelabvēlīgu ietekmi uz veselību. Pirms lāzerterapijas uzsākšanas svarīgi veikt analīzes - gūt apstiprinājumu sēnītes infekcijai un noteikt tās veidu, lai pielāgotu nepieciešamo lāzerprocedūru skaitu un atbilstošu medikamentozo terapiju. 

Procedūra vidēji aizņem 20-30 minūtes un parasti nepieciešamas trīs ārstēšanas reizes ar 6- 8 nedēļu intervālu.

Labāka efekta sasniegšanai pirms lāzerterapijas vēlams veikt ārstniecisko pedikīru.

  • Ieaugušu nagu korekcija ar skavu vai stieples metodi

Ieaudzis nags sagādā gan vizuālu, gan fizisku diskomfortu, turklāt, ja nags netiek koriģēts, stāvoklis pasliktinās līdz brīdim, kad vienīgais risinājums ir ķirurģiska iejaukšanās.

Lai to nepieļautu, podologs ieaugušu nagu korekcijai var izmantot šobrīd speciālas skavas vai stieples. Konkrētu metodi un ārstniecības ilgumu nosaka speciālists, izvērtējot nagu stāvokli.

Skava vai stieple ar konkrētu spriegojuma pakāpi tiek novietota uz ieaugušā naga. Risinājums ļauj atgriezt naga dabīgo formu un pareizu augšanas virzienu, saglabājot pašu nagu un noturīgus rezultātus. Skavu vai stiepļu metode ir nesāpīga un sniedz tūlītēju atvieglojumu, atslogojot saspiestos audus. 

Cenas

Pēdu aprūpes pakalpojumi