Pieteikties vizītei

Epilācija

Lāzerepilācija un fotoepilācija

Lāzerepilācija ir visefektīvākais veids, kā atbrīvoties no nevēlama apmatojuma uz ilgu laiku. Lāzerepilācijas laikā lāzers raida gaismas impulsu ar noteiktu viļņa garumu. Matiņa folikulā esošais pigments to uztver un pārvērš siltumā, kas iznīcina mata sakni. Mats vairs neataug. Lāzerepilācijai tiek izmantoti dažādu veidu lāzeri, kuru galvenā īpašība ir atšķirīgs lāzerviļņu garums, tas ļauj izvēlēties mata un ādas tipam piemērotāko lāzeru.

Otrs efektīvākais risinājums ir fotoepilācija, kas darbojas līdzīgi, bet ar mazāku gaismas impulsa jaudu.

Lāzer/fotoepilāciju var pielietot dažādām ķermeņa zonām – sejai, krūtīm, kājām, rokām, padusēm un bikini. Nepieciešamo procedūru skaits un periodiskums ir atkarīgs no apstrādājamās zonas, hormonālā līmeņa, iedzimtības un matiņu īpatnībām. Ar katru nākamo epilācijas reizi ataugušie matiņi kļūs aizvien retāki un smalkāki, un uzturošā procedūra būs jāveic tikai reizi pusgadā vai gadā. Lāzer/fotoepilācijai piemīt arī kosmētiski ārstniecisks efekts - procedūra palīdz atbrīvoties no ieaugušiem matiņiem. 

Vienā lāzer/fotoepilācijas seansā ir iespējams atbrīvoties tikai no daļas apmatojuma, jo gaisma iznīcina tikai tos folikulus, kuri atrodas augšanas fāzē. 

Klīnikā lāzer/fotoepilācija tiek veikta ar mūsdienīgām un drošām iekārtām, kuru darbības principi speciālistam ļauj izvēlēties katram klientam piemērotāko epilācijas veidu. “Dermatoloģijas klīnika” procedūra tiek veikta ar pasaulē atzītu ražotāju iekārtām, kas ir atbilstoši sertificētas, drošas un efektīvas. Lāzerepilāciju un fotoepilāciju klīnikā veic pieredzējuši medicīnas speciālisti.

Ieteikumi pirms un pēc lāzerepilācijas (attiecas arī uz fotoepilāciju):

  • matiņi pirms procedūras ir jānoskuj vai jānogriež. Divas nedēļas pirms procedūras tos nedrīkst izraut ar vasku, pinceti vai epilatoru; 
  • pirms procedūras 2 - 3 nedēļas nav ieteicams sauļoties, apmeklēt solāriju un lietot paštonējošos krēmus;
  • ja apmatojums ir ļoti tumšs, 2–3 dienas pēc lāzerepilācijas uz ādas var būt redzami brūni punktiņi;
  • divas nedēļas pēc epilācijas nedrīkst uzturēties atklātos saules staros un apmeklēt solāriju;
  • vasarā uz atklātajām ķermeņa vietām, kur veikta lāzerepilācija, jālieto krēms ar aizsargfiltru pret saules ultravioleto starojumu;
  • trīs dienas pēc lāzerepilācijas jāatturas no pirts, baseina un masāžas apmeklējuma;
  • 2–3 dienas pēc lāzerepilācijas  nelietot spirtotus losjonus, kairinošus dezodorantus un neveikt pīlingu. 
  • Lāzerepilācija ar “ElosPlus” platformu

“Elos Plus” (Candela, ASV) tehnoloģijā ir apvienota biopolārā radiofrekvences un optiskā lāzera (915nm) enerģija. 

Radiofrekcences un lāzera iedarbības apvienojums nodrošina efektīvāku lāzerepilācijas procesu, jo impulss iedarbojas ne tikai uz matiņa serdi, bet arī apvalku.
“Elos Plus” priekšrocība ir spēja iedarboties uz rudiem, gaišiem un smalkiem matiņiem, kurus parasti ir grūtāk iznīcināt ar lāzerepilācijas palīdzību. Lāzerepilācija ar “Elos Plus” ir iedarbīgāka arī uz tumšas ādas. 

Kursa ilgums: 6-8 procedūras reizi 3-4 nedēļās.

Lāzerepilācija ar “Gentlelase Pro-U” aleksandrīta lāzeru

Lāzerepilācija ar “Gentlelase Pro-U” aleksandrīta lāzeru

“Gentlelase Pro-U” (“Candela”, ASV) aleksandrīta (755nm) lāzers iedarbojas uz matiņos un ādā esošo melanīnu, tādēļ ir īpaši piemērots lāzerepilācijai un virspusēju pigmenta defektu likvidēšanai.
Pateicoties pārdomātajai dzesēšanas sistēmai, lāzerepilācijas procedūras iespējams veikt ar augstāku lāzera jaudu, nesagādājot diskomfortu procedūras laikā. Tādējādi pilnvērtīga lāzerepilācijas rezultāta sasniegšanai nepieciešams mazāks procedūru skaits. 

Kursa ilgums: 6-8 procedūras reizi 3-4 nedēļās.

Fotoepilācija ar intensīvi pulsējošās gaismas (IPL) iekārtu

Intensīvi pulsējošās gaismas (IPL) fotoepilācijas iekārtas pielieto liekā apmatojuma likvidācijai jebkurā ķermeņa zonā. Procedūras pamatā ir gaismas impulsa iedarbība uz matiņa saknē esošo pigmentu – IPL siltumiedarbības rezultātā mata saknīte tiek iznīcināta un mats vairs neataug. IPL fotoepilācija vispiemērotākā ir tumšu matiņu epilēšanai.
IPL iekārtas ir aprīkotas ar dzesēšanas risinājumiem, pēc procedūras nerodas apsārtums un ieauguši matiņi.
Procedūras iedarbība ir individuāla, procedūras laikā tiek ietekmēti tikai augšanas fāzē esošie matiņi.

Kursa ilgums: 6-10 procedūras reizi 3-4 nedēļās.

“DermaV” lāzerplatforma

“Derma V” lāzerplatformā (“Lutronic Medical Systems”, Vācija) ir apvienoti asinsvadu un pigmentācijas defektu novēršanai un ādas rejuvenācijai (atjaunošanai) un lāzerepilācijai piemērotākie 532nm “zaļā” diodes un 1064nm Nd:YAG lāzerviļņu garumi.

 

 

Speciālisti

Oksana Rasnača

Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā

Guna Liepa

Kosmētiķis

Cenas

Lāzerepilācijas pakalpojumu cenas