Pieteikties vizītei

Dienas stacionārs

“Dermatoloģijas klīnika” operāciju bloks ir izvietots divos stāvos. Tajā esošās trīs operāciju zāles ir aprīkotas atbilstoši augstākajiem kvalitātes, drošības, vides pieejamības un higiēnas standartiem.

Klīnikas speciālistu un procedūru kabineti, plašais operāciju bloks un dienas stacionārs nodrošina komfortablu konsultāciju, manipulāciju, atlabšanas un atkārtotu pārbaužu procesu. Pateicoties augstajai telpu kapacitātei, tiek nodrošināta lielāka operāciju pieejamība, ļaujot klientam nepieciešamās manipulācijas ātrāk un ērtāk veikt viena medicīnas kompleksa ietvaros.

“Dermatoloģijas klīnika” tiek veiktas:

 1. fleboloģiskās operācijas un manipulācijas;
 2. proktoloģiskās operācijas un manipulācijas;
 3. gastroenteroloģiskās manipulācijas.

Konsultācijā pirms operācijas veikšanas klientam tiek sniegta informācija par:

 • operācijas norisi, ierobežojumiem un iespējamām komplikācijām;
 • anestēzijas veidu;
 • rekomendācijām un režīmu pirms operācijas un atlabšanas periodā.

Praktiskie ieteikumi operācijas dienā un pēc operācijas:

 • rūpīgi ievērojiet pirmsoperācijas konsultācijās sniegtās ārsta norādes – veiciet nepieciešamās analīzes un izmeklējumus, ievērojiet noteikto pirmsoperācijas režīmu;
 • uz operāciju vai manipulāciju ierodieties laikus (20 min. pirms sākuma vai ātrāk, ja tā norādījis ārstējošais ārsts);
 • pēc operācijas nav ieteicams patstāvīgi vadīt transportlīdzekli, ja bijusi anestēzija vai lietoti medikamenti, kas var atstāt ietekmi uz autovadīšanu);
 • informējiet personālu, ja pēc operācijas jūtat diskomfortu (sāpes, slikta dūša, reiboņi u.c.);
 • pēcoperācijas periodā:
 1. ievērojiet ārsta norādījumus;
 2. ierodieties uz atkārtotajām konsultācijām;
 3. ievērojiet saudzējošo režīmu - izvairieties no paaugstinātas fiziskās un mentālās slodzes;
 4. sarežģījumu gadījumā nekavējoties informējiet speciālistu.

Dienas stacionārs komfortam pēc operācijas

Pēc veiktajām operācijām “Dermatoloģijas klīnika” klientiem ir iespēja atgūt spēkus  klīnikas dienas stacionārā. Uzturēšanās stacionārā ir paredzēta līdz 24h, kuru laikā tiek nodrošināta medicīniskā aprūpe, maksimāls komforts un miers. Uzturēšanās ilgums dienas stacionārā ir atkarīgs no operācijas apjoma - no dažām stundām vienkāršu fleboloģisku operāciju gadījumā, līdz diennaktij pēc apjomīgām ķermeņa plastikas operācijām.

Klīnikā ir pieejamas ērtas 1 un 2 vietīgas palātas ar TV, interneta pieslēgumu, dušu un WC. Palātās izvietotas medicīnas personāla izsaukuma pogas. Dienas stacionāra komplektā ietilpst gultasveļa, dvieļi, halāts un čības. Ēdināšana ir iekļauta maksā par uzturēšanos stacionārā un tiek nodrošināta, individuāli vienojoties par šādu pakalpojumu, vai klientam pašam pasūtot maltītes.

Kas jāņem līdzi uz dienas stacionāru?

 • ērts apģērbs;
 • personīgās higiēnas līdzekļi (t.sk. dušas želeja, šampūns);
 • grāmata, žurnāls vai cits laika kavēklis.

Konsultācijas un izmaksas

Operāciju un dienas stacionāra izmaksas ir atkarīgas no operācijas veida, ilguma un uzturēšanās laika dienas stacionārā. Informatīvais cenrādis pieejams šeit, bet precīzas izmaksas tiks noteiktas pēc konsultācijas ar ārstu. 

Piesakieties konsultācijai par iespējām veikt operāciju “Dermatoloģijas klīnika”, un Jums tiks nodrošināts vispiemērotākais risinājums!