Pieteikties vizītei

“SmartXide Punto®”

01. janvāris, 2023.

SmartXide Punto lāzeriekārta

“Dermatoloģijas klīnika” speciālistu rīcībā tagad ir viens no pilnvērtīgākajiem estētiskās dermatoloģijas lāzerrisinājumiem – “SmartXide Punto” CO2 lāzers (“DEKA”, Itālija). “DEKA” ir CO2 lāzeriekārtu izstrādes līderis, un “SmartXide Punto” ir gadu desmitiem ilgas pieredzes rezultāts.

“SmartXide Punto” daudzpusīgais pielietojums ļauj efektīvi un saudzīgi veikt komplicētas procedūras ādas atjaunošanai, intensīvai kopšanai un kosmētisko defektu novēršanai, sākot no virspusējiem pīlingiem (t.s. “vēsie pīlingi”) līdz vissarežģītākajiem gadījumiem, piemēram, rētām, virsmas pigmentācijai un dziļām grumbām. Lāzers ir piemērots procedūru veikšanai arī jutīgās ķermeņa zonās (kakls, plakstiņi) un ādas fototipam ar augstu pēciekaisuma hiperpigmentācijas risku.

“SmartXide Punto” ir īpaši ieteicams:

Priekšrocības:

  • individuāli pielāgota ārstēšana ar PSD® tehnoloģiju. PSD® tehnoloģija nodrošina frakcionētus lāzera impulsus ar mainīgu impulsa formu, ilgumu, enerģiju un maksimālo jaudu. Pateicoties PSD® tehnoloģijai, ablācijas un termiskās denaturācijas modulācija ir ideāli piemērojama katra pacienta vajadzībām. 
  • SmartStack funkcija ļauj raidīt vairākus lāzera impulsus pēc kārtas vienuviet (DOT). Audi no viena impulsa līdz nākamajam paspēj atdzist, samazinot termisko bojājumu risku. Precīzā iztvaikošanas dziļuma kontrole padara procedūru saudzīgu apkārtējiem audiem. Pateicoties SmartStack funkcijai “SmartXide Punto” ir viena no drošākajām un efektīvākajām sistēmām lāzerrisinājumu tirgū.
  • Coolpeel™ funkcija ir jauns veids, kā panākt standarta CO₂ lāzera ādas atjaunošanas procedūru efektu, izmantojot drošāku un ērtāku pieeju. Ar Coolpeel™ lāzera iedarbība skar ādas audu virsējo slāni, padarot procedūru daudz saudzīgāku, bet saglabājot tās efektivitāti.

Lāzerprocedūras ar “SmartXide Punto” lāzertehnoloģiju veic “Veselības centrs 4” filiālē “Dermatoloģijas klīnika”

Skanstes ielā 50, Rīgā
Tālr.: 67847102
dermaclinic@vc4.lv 
www.dermaclinic.lv